Úvodní stránka>Informace o nás

Vážení zákazníci,

již v r.1990 jsme založili naši firmu TOURTREND a od té doby se nepřetržitě zabýváme zprostředkováním rekreačních pobytů na chatách a chalupách. Ve svém oboru s výhradní specializací na Českou republiku a Slovensko je naše nabídka stabilně nejširší na domácím trhu, a to nejen dle šíře nabídky, ale i podle počtu zákazníků. Rekreační objekty, které zařazujeme do nabídky, vybíráme s největší pečlivostí na základě dlouhodobých zkušeností a praxe. Rádi bychom Vás ujistili, že veškerá naše činnost je produktem volného trhu a není financována z žádných přerozdělovaných peněz, grantů či evropských dotací.

Velmi si ceníme toho, že Vy – naši stávající i potencionálně budoucí zákazníci - ctíte tyto konzervativní hodnoty společně s námi a svým zájmem, vkusem i náměty nám pomáháte naši nabídku spoluvytvářet.

Miloslav Meitner
Marek Meitner
Dan Meitner

Fotogalerie

153 Malá MorávkaN908 Rokytnice nad JizerouR366 ČkyněT730 Pod PaprskemV186 Pod Velkou RačouV407 Pod RoháčiV502 Rovensko pod TroskamiV718 Pod Černou horouV733 NepomukV989 Benešov u SemilR098 Pod hradem KašperkT606 Vítkovice v Krkonoších