Úvodní stránka>Proč jezdit na chaty a chalupy ?

Proč jezdit na chaty a chalupy ?

 • Když chcete ušetřit za stravu i dopravu
  Cestováním po tuzemsku ušetříte za benzín i dálniční poplatky. Náklady za stravování snížíte vlastní přípravou.
 • Když nechcete utrácet peníze v cizích zemích
  Pokud nebudete vozit peníze do zahraničí a nebudete podporovat cizí rozmařilé ekonomiky, v konečném důsledku tím pomůžete sami sobě. Domácí cestovní ruch je jedním ze základních ekonomických nástrojů pro zvyšování příjmu státního rozpočtu.
 • Když máte rádi pamětihodnosti
  Znalost přírodních a kulturních krás rodné země patří k základním hodnotám každého člověka. Nikdy není pozdě začít je objevovat. Např. Jižní a střední Moravu.
 • Když milujete turistiku a cykloturistiku
  Pěší turistika je naším národním sportem, stále častěji však vyrážíme do přírody i na kole. Pohyb na čerstvém vzduchu prospívá tělesnému i duševnímu zdraví.
 • Když rádi grilujete a sedáváte u táboráku
  Po příjemně stráveném dni není nic lepšího než posezení u plápolajícího ohně. Připravíte si voňavou pečínku nebo špekáček a hrdlo svlažíte něčím studeným.
 • Když chcete trávit dovolenou v bezpečí
  Dejte přednost klidné a bezpečné dovolené před rizikem cestování do zahraničí. Nástrahy letecké dopravy jsou stále aktuální.

Fotogalerie

153 Malá MorávkaN908 Rokytnice nad JizerouR366 ČkyněT730 Pod PaprskemV186 Pod Velkou RačouV407 Pod RoháčiV502 Rovensko pod TroskamiV718 Pod Černou horouV733 NepomukV989 Benešov u SemilR098 Pod hradem KašperkT606 Vítkovice v Krkonoších